Kategooria arutelu:Mallid

Allikas: Mereviki
Redaktsioon seisuga 26. märts 2015, kell 14:53 kasutajalt Mairold (arutelu | kaastöö)
(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

TULEB UURIDA, MIKS SIIN NIMEKIRJAS ON ÜLEARUSED ASJAD Mairold 4. november 2010, kell 10:17 (EET)

Kui olete lisanud malli Pooleli, on lisandunud kategooria Pooleli ja sellele omakorda mingil põhjusel lisandunud kategooria Mallid. Kategooria Mallid on toonud need artiklid siia loetelusse. Vaadake, kas mallis Pooleli on ehk midagi viltu läinud. Madli 5. november 2010, kell 00:08 (EET)
Mingid valemid on peidetud, ilmselt jah viga on Pooleli mallis ja vikisisene valem leiab selle üles. Uurin, mis vaja muuta.Mairold 7. november 2010, kell 02:41 (EET)
Sain natuke koristatud, kustutasin Pooleli-kategooria ja tegin muid jämedaid jõuvõtteid, aga peris hea tulemuseni ei jõudnud, miskit on ikka ülearust ja mingid mallid kadusid... Mairold 29. detsember 2010, kell 12:17 (EET)
Kondasin pisut tavavikis. Tundub, et see kogub malle automaatselt kategoorialehele? http://et.wikipedia.org/wiki/Kategooria:Mallid Mairold 29. detsember 2010, kell 12:47 (EET)
Malli kategoriseerimisel tuleb tähelepanelikult jälgida, et kategooria link ([[Kategooria:Kategooria nimi]]) oleks <noinclude> tag'de vahel. Vastasel juhul kogunevad Mallide kategooria alla kõik artiklid, kuhu on mingi mall lisatud, mis siin kategoorias asub. Kui malli koodis (vales kohas) on kategoriseerimislink, siis lisab süsteem automaatselt selle kategoriseerimislingi ka sinna artiklisse, kuhu on antud mall lisatud. See tähendab seda, et artikkel lisandub samuti Mallide kategooriasse. Nüüd ei tohiks siin enam ülearuseid asju olla. Viga oli mallides Viited ja AÕ-Mereviki, kus kategoriseerimislingid olid vales kohas. Tauri 18. märts 2011, kell 16:54 (EET)
Lehekülje uuendamisega mall "Pooleli" muutus. Kustutasin malli valemi {{}} tekstidest, iseenesest oli neid ka väga vähe kasutatud. Kategooria Pooleli on ka olemas, aga pole seotud ühegi artikliga. Mairold (arutelu) 26. märts 2015, kell 13:53 (EET)