Malli arutelu:Laeva üldandmed

Allikas: Mereviki

Ma ei julgenud sodida, aga teen mõne ettepaneku:

  • kokku tuleks kirjutada ekspluatatsioonikiirus, mageveetankid, kütusetankid ja õlitankid
  • mitmuses peamasinad asemel võib ehk kirjutada peamasin, siis väljendatakse seda nt 2xWärtsilä ... 4600 kw. Muidu peab ühe peamasina puhul seda eraldi välja kirjutama ja mitme peamasina puhul võib jääda mulje, et 4600 kW eelmises näites ei ole ühe masina võimsus, vaid on masinate koguvõimsus.
  • rea meeskond asemel oleks ehk parem kirjutada laevapere
  • hea oleks tekitada üles väike pildikast koos pildiallkirja kohaga. Nt nagu Vikipeedia artiklis Galaxy. Madli 4. veebruar 2011, kell 23:47 (EET)
Parandasin kirjavead ära. Laeva infokast peaks koosnema kolmest blokist (pildikast, laeva üldandmed ja laeva teenistuskäik), mida saaks vastavalt vajadusele kombineerida. Kaht puudu olevat malli pole veel teinud, sest ei tööta veel see olemas olevgi. Tauri 6. veebruar 2011, kell 15:46 (EET)
Pärast oleks vaja õpetada, kuidas neid kasutada. Olen Vikipeedias vaid olemasolevais kastides andmeid parandanud, aga ühtki tabelit ise üles pannud ei ole.Madli 6. veebruar 2011, kell 15:49 (EET)
Ei tohiks erilist probleemi olla, suhteliselt lihtne on see. Kindlasti tuleb ka õpetus, kui mallid ükskord valmis ja kasutatavad on. Tauri 6. veebruar 2011, kell 20:30 (EET)


Kui viga näed laita, siis tuleb parandada, sest ega peale meie kedagi teist ei olegi, isegi autorid ise oma artiklite kohta tagasisidet pole ju veel andnud. Aga nüüd purser-function pidi töötama. Mairold 7. veebruar 2011, kell 09:38 (EET)