Malli arutelu:AÕ-Mereviki

Allikas: Mereviki

Tänud malli lisamise eest! Küsimus.

"Kui autor ise laadib enda pilte Vikipeediasse, peaks ta seda märget vältima ja valima mõne vaba litsentsi, mille järgi ta oma pildi soovib vabasse kasutusse anda."

Mis vikipeediat siin all mõeldakse? Kas merevikit või nö suurt vikipeediat?

Mairold 2. november 2010, kell 05:22 (EET)

Selle malli võtsin Vikipeediast ja see "Vikipeedia" jäi tähele panemata ja muutmata. Ma arvan, et meil peaks olema selle asemel Mereviki. Tauri 2. november 2010, kell 16:53 (EET)

"Kui autor ise laadib..." Autoriõiguse seaduse kohaselt otsustab autor ise oma töö üle. Saaksin paljusid artikleid oma piltidega illustreerida, aga olen nõus neid välja panema üksnes selle piiratud litsentsiga. Kuid ma pole vastu, kui keegi teine tahab neid asendada sama asjakohase või paremagi vaba litsentsiga pildiga. Madli 3. november 2010, kell 00:22 (EET)
Minul isiklikult ei ole selle vastu midagi, kui ka autor ise seda piirangut kasutab. Parem piiranguga pilt, kui üldse mitte midagi. Me ei pea kõiges Vikipeediat järgima. Kui ma selle malli Vikipeediast siia tõin, siis koos kogu kupatusega. Ma ei pidanud õigeks kõike oma äranägemise järgi teha, vaid olemas olevat materjali muuta koos, läbi selle arutelulehekülje (nagu on ka siin tehtud). Tauri 5. november 2010, kell 20:25 (EET)